Офіційний сайт Загальноосвітній навчальний заклад «Школа Екстернів» м. Київ

Місцезнаходження: Домашка / Оголошення / Графік консультацій вчителів

Графік консультацій вчителів


Графік консультацій вчителів

2019-2020 н.р. (за попереднім записом)

П.І.Б. Посада Кабінет Графік консультацій
1 Андренко Ірина Вячеславівна Вч. біології 207 Змінний графік
2 Бобрулько Наталія Григорівна Вч. хімії 201 Ср 13-00 – 18-00
3 Брижик Злата Славівна Вч. зар.літ 205 Пн 10-00 – 14-00
4 Бутко Катерина Олександрівна Вч. молодших класів 106 Пн – Пт 9-00 – 15-00
5 Войтович Едуард Георгійович Директор   Пн 14-00- 16-00     Пт 11-00 – 13-00
6 Войтович Марина Василівна Вч. біології та географії 207 Пн, Ср 10-00 – 14- 00
7 Вельбовець Галина Григорівна Вч. мистецтва 103 Ср, Чт 14-00 – 19-00
8 Головня Таміла Олександрівна Вч. математики 203 Пн 11-00 – 13-30 Чт 13-00 – 15-00
9 Гончарова Людмила Михайлівна Вч. мист. та муз.мист 106 Вт 10-00 – 12- 00   Пт 12-00 – 16-00
10 Дубар Леся Леонідівна Вч. укр. мови та літ. 206 Пн 9-00 – 16-00 Вт 13-00 – 16-00 Чт 14-00 -16-00
11 Захлібна Світлана Вікторівна Вч. мол.класів 106 Пн 8-30 – 12-30  Ср 14-00 – 16-00
12 Зима Тетяна Олександрівна Вч. математики 105 Вт, Ср, Чт 11-00 – 17-00
13 Іванова Любов Іванівна Вч. інформатики 206 Ср 10-00 – 11-00, Чт 9-00 – 10-00
14 Кроль Алевтина Михайлівна Вч. молодших класів 106 Вт 14-00-16-00   Ср, Чт 11-00 – 17-00
15 Кулагіна Ганна Альбертівна Вч. анг. мови 103 Вт, Ср 10-00 – 16- 00
16 Курінчук Лариса Андріївна Вч. укр. мови та літ 205 Пн 10-00 – 15-00  Ср 13-00 – 16-00
17 Кучеренко Алла Василівна Вч. географії 205 Вт, Ср/ Чт, ПТ 9-00 – 12-00
18 Ліснічук Наталія Вікторівна Вч. математики та фізики 203 Вт, Чт 11-00 – 15-00
19 Малець Лідія Вячеславівна Вч. зар. літ 205 Вт, Чт 14-00 – 17-00
20 Мирончук Ксенія Олегівна Вч. молодших класів 106 Пн 14-30 – 18-00 Вт 14-00 – 18-00 Чт 10-00 – 14-00
21 Мирончук Любов Вікторівна Вч. інформатики 206 Ср 15-00 – 19-00
22 Немінова Тамара Павлівна Вч. хімії 107 Пн 10-00 – 15-00  Ср 13-00 – 17-00
23 Паламарчук Андрій Павлович Вч. фізики 203 Вт, Ср, Чт 10-40 – 17-00
24 Панарін Олександр Євгенійович Вч. історії 207 Ср 12-30 – 14-00
25 Помаржанська Юлія Анатоліївна Вч. анг мови 206 Вт, Ср 10-00 – 13-00   Пт 9-00 – 12-00
26 РицареваАнтоніна Володимирівна Вч. біології та основ здоров’я 207 Вт, Чт 10-00 – 14-00
27 Сокольчук Тетяна Василівна Вч. біології 206 Пн,Вт,Чт 9-00 – 14-00 Ср 12-00 – 14-00
28 Шатохіна Тетяна Іванівна Вч. історії 205 Пн 10-00 – 14-00
29 Шкуринський Едуард Станіславович Вч. історії 105 Вт, Ср, Чт 11-30 – 17-00
30 Філатьєва Аліна Валентинівна Вч. мистецтва   Ср, Пт 15-00 – 17-00
31 Фесюк Алла Костянтинівна Вч. укр. мови та літ 204 Пн 10-30 – 13-00
32 Якушко Надія Олександрівна Вч.укр. мови та літ 106 Пт 17-00 – 19-00
  Грибенко Людмила Олексіївна бібліотекар 202 Пн – Чт 9-00 – 16-00  Пт 9-00 – 14-00
  Зайцева Надія Іванівна психолог 201 Пн, Вт, Чт 9-00 – 15-00