Офіційний сайт Загальноосвітній навчальний заклад «Школа Екстернів» м. Київ

Місцезнаходження: Домашка / Оголошення / Електронні адреси вчителів

Електронні адреси вчителів


Вчитель Предмет Електронна скринька Cкайп-адреса: Час
1 Вельбовець

Галина Григорівна.

українська мова і література, мистецтво, художня культура ext_velbovec@ukr.net
2 Курінчук Лариса Андріївна. українська мова і література ext_kurinchuk@ukr.net
3 Якушко Надія Олександрівна. українська мова і література ext_yakushko@ukr.net
4 Малець Лідія В’ячеславівна іноземна мови,

зарубіжна література

ext_malets@ukr.net
5 Помаржанська Юлія Володимирівна іноземна мови, ext_pomarzhanska@ukr.net
6 Кулагіна Анна Альбертівна іноземна мови, ext_kulagina@ukr.net
7 Панарін Олександр Євгенович історія, право,

громадянська освіта

ext_panarin@ukr.net

(за попереднім записом)

095 399 66 61

щодня з 9.30 до 14.00 години,

крім вихідних та свят.

8 Шкуринский Едуард Станіславович історія, право ext_shkurinsky@ukr.net  fizko73
9 Шатохіна Тетяна Іванівна історія uis_shatochina@ukr.net tatiana.shatochina

щодня з 10 до 18 години,

крім вихідних та свят.

10 Головня Таміла Олександрівна математика uis_golovnia@ukr.net  tamila_15  Пн. з 12.00 до 15.00

вт., чт з 11.00 до 14.00

11 Зима Теняна Олександрівна математика ext_winter@ukr.net
12 Ліснічук Наталія Володимирівна математика і фізика ext_lisnichuk@ukr.net
13 Паламарчук Андрій Павлович фізика і астрономія ext_palamarchuk@ukr.net
14 Мирончук Любов Вікторівна інформатика ext_mironchukk@ukr.net
15 Іванова  Любов Іванівна інформатика ext_ivanova@ukr.net
16 Немінова Тамара Павловна хімія ext_neminova@ukr.net
17 Бобрулько Наталія Григорівна хімія ext_bobrulko@ukr.net
18 Андренко Ірина В’ячеславівна біологія uis_andrenko@ukr.net Irina Andrenko

(за попереднім записом)

050 351 30 55

ср. з   9.00 до 12.00

чт. з 11.00 до 13.00

19 Рицарева Антоніна Володимирівна. біологія, географія ext_ritsareva@ukr.net
20 Войтович Едуард Георгійович біологія, географія, економіка ext_voytovychеg@ukr.net
21 Войтович Марина Василівна біологія, географія, природознавство, ОЗ ext_voytovychmv@ukr.net

(за попереднім записом)

095 249 34 80

щодня з 14 до 16 години,

крім вихідних та свят.

22 Сокольчук Тетяна Василівна біологія, географія, екологія, природознавство, ОЗ ext_sokolchuk@ukr.net
23 Кучеренко Алла Василівна географія ext_kucherenko@ukr.net  +380508012373

(за попереднім записом)

0508012373

вт. з  11.00  до 16.00

ср. з  11.00  до 16.00

24 Філатьєва Аліні Валентинівна мистецтво alinafilatyeva@gmail.com
25 Бутко Катерина Олександрівна початкові класи ext_butko@ukr.net
26 Захлібна Світлана Вікторівна початкові класи uis_zakhlibna@ukr.net
27 Кроль Алевтина Михалівна початкові класи ext_krool@ukr.net
28 Мирончук Ксенія Олегівна початкові класи ext_mironchuk@ukr.net